Standard.al

Elvana Gjata feston sot ditëlindjen, stilisti: Gëzuar mrekulli

0

Ndërsa këngëtarja e njohur Elvana Gjata feston dot ditëlindjen një prej miqve dhe bashkëpunëtorëve të saj të ngushtë, stilisti kosovar, Valdrin Sehiti i bëri një dedikim të veçantë mëngjesin e sotëm.

“Gëzuar ditëlindjen një gruaje dhe shoqeje magjepsëse. Gëzuar mrekulli,” – shkruajti stilisti ndërsa postoi një foto ku shfaqet së bashku me divën e muzikës shqiptare.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.