Standard.al

Paparacët në Selinë e PD/ Ç’po shohin Lu dhe Ristani. Si “spiunojnë” Bode e Strazimiri

0

Këto fotot janë realizuar në takimin e sotëm të ambasadorit Donald Lu në selinë e Partisë Demokratike.

Në foton kryesore duket ambasadori Lu dhe Ristani që duket sikur po komentojnë rreth markës së këpucëve, pse jo edhe rreth cmimit?!

Në foton tjetër Ambasadori Lu duket se i ka vënë gjërat në vijë dhe ka gjetur mirëkuptimin e Bashës teksa del me duart të lidhur kryq nga dera e selisë blu.

thumbnail_IMG_0394

Nderkohë në foton e tretë duken disa deputete te PD qe jane ne katin e siperm te godines, ( ishin ne pritje te mbledhjes se grupit) dhe qe duken sikur po “spiunojne” zhvillimet e takimit Basha-Lu-Bochard.

thumbnail_IMG_0436

Fotot janë realizuar nga: Hamza Hatika dhe Dritan Dushku

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.