Standard.al

Miss Universi është franceze, njohuni me bukuroshen 24 vjeçare (Video&Foto)

0

Pas 24 vitesh kurora e Miss Universit kthehet në Europë.

Modelja dhe studentja Iris Mittenaere, 24 vjeç, franceze, është kurorëzuar në Manila, duke fituar mbi 84 konkurente nga e gjithë bota.

E dyta u rendit vajza nga Haiti, Raquel Pellissier, e treta kolumbiania Andrea Tovar.
/BW/miss-universe-iris-mittenaere-afp_650x400_81485761741 contestant-france1 download-36 miss-universe-2017-afp_650x400_81485761517 miss-universe-miss-france

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.