Standard.al

Dalldis Adelina Tahiri, qëllon veten me duar

0

Këngëtarja Adelina Tahiri ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor për fansat.

 Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat publikon herë pas here imazhe nga përditshmëria e saj.

Kjo video ka shkaktuar të qeshura tek fansat, të cilët nuk e kanë kuptuar shumë këtë gjest të këngëtares.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.