Standard.al

Tifozët e Tiranës përplasen me Gilman Likën, ultrasit e Vllaznisë: Do ua bajm Shkodrën me viza

0

Tifozët e Tiranës mësynë sot drejt fushës stërvitore të klubit “Skënder Halili”, ku detyruan futbollistët të ndërpresin seancën për shkak të pakënaqësive të krijuara pas akordit që presidenti i tyre arriti me atë të Partizanit për çështjen e stadiumit “Selman Stërmasi”.

Tifozët e Tiranës jo vetëm ndërprenë stërvitjen, por edhe u konfrontuan me lojtarët. Një nga këta ishte edhe shkodrani Gilman Lika. Për këtë arsye kanë reaguar edhe ultrasit e Vllaznisë, të cilët i bëjnë thirrje “Fanatics”-ave të mos kenë përplasje me futbollistët shkodranë.
eriuygf4rw98ugj9
Tifogrupi i tiranes ” fanaticsat” gjat nje takimi me lojtaret e Tyre kan ofenduar Shkodranet dhe tifogrupin ” VLLAZNIT ULTRAS” , i menjehershem ka qen reagimi i Shkodranit Gilman Lika futbollist ne Kte skuader qe ka pasur Edhe perplasje fizike me disa nga grupimi , Nese eshte ndonje gje per tu Zgjidhur e Zgjidhim ne Drejtohuni per ne Shkoder sepse ju a tregojm vendin sikur ju a kemi treguar, por djemt e Shkodres mos na i prekni se Ju a bajm Shkodren me Viza ! K…

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.