Standard.al

Horror: Mamaja detyron dy vajza të vogla t’i bëjnë seks oral (Foto)

0
mitur-696x392

Një amerikane është dënuar me burg pasi kishte detyruar dy vajza të vogla që t’i bënin seks oral.
Ashley Ragusa është dënuar me 9 vite burg, ndërsa policia tha se gjithçka duket si një film horror.

32-vjeçarja mendohet se i ka detyruar vajzat të performojnë seks oral në të paktën dy raste.

Gjyqtari i çështjes tha se ka mbetur i tmerruar.

“Nuk mendoj se ka dënim që mund të rregullojë tmerrin që kanë përjetuar ata fëmijë”, tha ai.

Ragusa tha në gjyq se jeta i doli jashtë kontrollit kur i vdiq babai dhe martesa nisi të përkeqësohej.

Ajo ra në depresion dhe nisi drogën.

largea_horror-mamaja-detyron-dy-vajza-t-euml-vogla-t-rsquo-i-b-euml-jn-euml-seks-oral_hd1441359868

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.