Standard.al

Videoskandal: Dy punonjës policie kapen duke bërë seks në zyrë, dalin pamjet (Video +18)

0

Videoskandal: Dy punonjës policie kapen duke bërë seks në zyrë, dalin pamjet (Video +18)

Dy punonjës policie nga Peruja e kanë punën pisk pasi janë filmuar duke bërë seks në zyrë, në një nga ditët e trajnimit.

Në pamje shihet qartë teksa çifti e nis me puthje dhe më pas fillojnë të bëjnë seks. Ky filmim më pas është bërë hedhur online, duke bërë xhiron uebit. Tashmë pritet që të merren masa ndëshkuese për dy protagonistët e këtij skandali.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.