Standard.al

Njihuni me zjarrëfikësen më joshëse në botë

0

Një zjarrëfikëse ka ndërtuar një ushtri të madhe me ndjekës në Instagram, falë pamjes së saj dhe këshillave për të pasur një trup perfekt.

Gunn Narten 30 – vjeçarja nga Norvegjia, është aq e fortë sa mund të lëvizë nga vendi një makinë zjarrëfikëse.

Zjarrëfikësja thotë se njërëzit shpesh habiten për profesionin që ajo ka zgjedhur, por shprehet se kjo është ajo që ka dashur të bëjë gjithë jetën.  “Vendosa të bëhen zjarrëfikëse kur isha 19 – vjeç dhe nuk jam penduar,” – u shpreh bukuroshja, e cilësuar si zjarrëfikësja më joshëse në botë.

“ Unë  e hapa Instagramin për të frymëzuar njerëzit që të ndjekin ëndrrat e tyre, “- tha 30 – vjeçarja  e cila jashtë petkut të zjarrëfikëses, shndërrohet në një femër shumë sensuale.

4 ajo 3 ajo 7 ajo 2 ajo 8 ajo 888 19 6 ajo

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.