Standard.al

Edhe nesër pa drita, ja zonat në Tiranë dhe oraret

0

Ditën e nesërme paralajmërohen ndërprerje të energjisë elektrike në kryeqytet. Një fakt i tillë bëhet i ditur nga Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike.

Mësohet se ndërprerja, gjatë intervalit kohor 09:00-13:00, do të bëhet për shkak të investimeve që po kryhen në Tiranë.

OSHEE thekson më tej se zonat pa energji do të jenë; rruga “Myslym Shyri” pjesërisht, rruga “Reshit Collaku” pjesërisht, shkolla “Dora D’istria”, rruga “Besim Imami” pjesërisht. Po sot në disa zona në Tiranë, po në të njëjtat intervale pati ndërprerje të energjisë elektrike.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.