Standard.al

E frikshme/ Kapin gjarprin 5 metër të gjatë, por tmerrohen kur shikojnë se cfarë ka brenda tij (VIDEO)

0

Disa banorë të fashit Phagan në Malajzi janë përballur me dicka të pa zakontë.

Një garbër gjikant piton ka gllabëruar 2 nga dhitë e fermerëve. Pitoni ishte rreth 5 metër I gajtë dhe fermerët tregojnë se ishte future nga gardhi I shtëpisë ku kishte mundur të hante dy prej dhive të tufës, shkruan standard.al

Fshatarët e gjetën gjarprin të shtrirë në baltë shumë të ngopur për të lëvizur. Në trupin e tij kishte 2 gunga të mëdha ku gjendeshin 2 dhitë e gllabëruara.

Pasi fshatarët zbuluan se gjarpri nuk lëvizte dot iu afruan duke e ngacmuar me një shkop për të parë si ai do reagonte.

Ata më pas e lidhën dhe e ngjitën mbi një kamion ndërkohë që shumë persona betoheshin se ishte pitoni më i madh që kishin parë ndonjëherë.

 

3C73934E00000578-4151408-image-a-63_1485255933609

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.