Standard.al

Modelja me gjoksin më të madh në botë/ Nuk është fantastike, më ka sjellë probleme

0

Modelja e Playboy-t Lindsey Pelas ka një gjoks të stërmadh natyral dhe tregon vështirësitë e bashkëjetesës me të.

24-vjeçarja nga Luiziana e Shteteve të Bashkuara të Amerikës është e lumtur me trupin e saj dhe poston foto të ndryshme provokuese nëpër rrjetet sociale, duke nxjerrë në pah gjithmonë gjoksin, por thotë për “Cosmopolitan” se gjoksi i bëshëm ka edhe anën tjetër të medaljes.

“Mund të mendoni se të kesh gjoks të madh është fantastike, por ka disavantazhe. Sa herë që përkulesh, duhet t’i mbash “gocat” me duar sepse dalin jashtë. Po ashtu, dukesh gjithmonë vulgare edhe me veshje shumë të zakonshme. Jep përshtypjen e një ylli filmash porno. Një tjetër vështirësi është stërvitja pasi ke gjithmonë dy gjëra që tunden fort”, tregon Lindsey.

Por, problemi më i madh, sipas saj, është djersa e gjoksit. Ajo thotë se përdor deodorant në dekolte dhe poshtë tij.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.