Standard.al

Ky është momenti prekës kur një qen i jep lamtumirën e fundit pronarit të tij (FOTO)

0

Ky është momenti prekës kur një qen i jep lamtumirën e fundit pronarit të tij që po vdiste në spital.

Muajin e fundit Ryan Jessen nga Kalifornnia pësoi hemorragji në tru dhe nuk u përmirësua.

Të dashurit e tij u mblodhën në dhomën e tij të spitalit për tu ndarë për herë të fundit me të në 30 Nëntor. Stafi mjekësor ra dakort që dhe qeni i tij Mollie të ishte i pranishëm.

Momenti emocional është filmuar dhe më pas është postuar në Facebook ku ka prekur zemrat e qindra mijëra njerëzve.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.