Standard.al

Këto janë shenjat e horoskopit që nuk shkojnë mirë në një lidhje

0

Kur vjen fjala te kombinimet në çift dëshira për të ditur sa më shumë rritet…

Në bazë të disa karakteristikave që ne kemi si pasojë e lindjes në një muaj apo në një tjetër, astrologjia na jep një shpjegim rreth kombinimeve në dashuri.

Sigurisht, këto nuk janë domosdoshmërisht të vërteta dhe në mënyrë absolute, sepse nëse ju e keni gjetur tashmë partnerin/en tuaj ideal/e dhe jeni mjaft të kënaqur me zgjedhjen tuaj, as horoskopi dhe asnjë fuqi tjetër e mbinatyrshme nuk mund t’ju tregojë nëse ky kombinim është i gabuar. Megjithatë, duke pasur parasysh veçoritë kryesore të çdo shenje, temperamentin e tyre dhe mënyrën se si e shohin botën, më poshtë do të rendisim shenjat me të cilat nuk do të kombinoheshit mirë për sa i përket dashurisë.

DASHI

Ju nuk kombinoheni mirë me: Binjakët, Peshqit, Akrepin.

DEMI

Ju nuk kombinoheni mirë me: Dashin, Shigjetarin, Binjakët.

BINJAKËT

Ju nuk kombinoheni mirë me: Peshqit, Gaforren, Demin.

GAFORRJA

Ju nuk kombinoheni mirë me: Dashin, Shigjetarin, Binjakët.

LUANI

Ju nuk kombinoheni mirë me: Binjakët, Peshqit, Bricjapin.

VIRGJËRESHA

Ju nuk kombinoheni mirë me: Ujorin, Peshoren, Dashin.

PESHORJA

Ju nuk kombinoheni mirë me: Virgjëreshën, Gaforren, Akrepin.

AKREPI

Ju nuk kombinoheni mirë me: Shigjetarin, Dashin, Binjakët.

SHIGJETARI

Ju nuk kombinoheni mirë me: Virgjëreshën, Gaforren, Demin.

BRICJAPI

Ju nuk kombinoheni mirë me: Binjakët, Dashin, Shigjetarin.

UJORI

Ju nuk kombinoheni mirë me: Virgjëreshën, Demin, Gaforren.

PESHQIT

Ju nuk kombinoheni mirë me: Luanin, Dashin, Binjakët.janë shenjat e horoskopit që nuk shkojnë mirë nënjë lidhje.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.