Standard.al

Pendohen binjaket që harxhuan 250 mijë dollarë për t’u dukur identike

0

Binjaket Anna dhe Lucy DeCinque  ranë në sytë e publikut pasi harxhuan gati 250 mijë dollarë për tu dukur identike. Ato kanë  bërë fryrje buzësh, operacion për zmadhimin gjoksit dhe  vetulla tatuazh.

Tani binjaket e famshme janë penduar dhe duan ti rikthen një pamje sa më natyrale dhe të shëndetshme. “Ajo që menduam se na dukej e bukur, tani na duket shumë  e shëmtuar,” –thanë Anna dhe Lycy për revistën New Idea.

Binjaket u bënë fenomen më herët në rrjetët sociale, pasi ato janë të pandara nga njëra – tjetra dhe po planifikojnë të martohen me të njëjtin burrë.

gocat 2 gocat 3 gocat 4 4

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.