Standard.al

Ish i dashuri i Luzes së Portokallisë, biseda ‘erotike’ me një mashkull, publikohen mesazhet (FOTO)

0

Klinton Zeqiraj, modeli dhe moderatori shqiptar, i cili u bë i njohur gjerësisht pas lidhjes dhe ndarjes së tij me Renada Cacin, aktoren e njohur të humorit është bërë protagonist sot pas disa bisedave komprometuese. JOQ ka publikuar disa biseda të bëra në rrjetin e tij social ‘Facebook’ me një mashkull, ku lindin dyshime për preferencat e tij seksuale.

Klinton-2-e1423093510317

Në bisedë me një mashkull Klintoni e pyet se kur mund të shkojë që ta marrë dhe të takohen, ndërsa djali i “bën të vështirin” duke i thënë se mundet vetëm pas orës 9. Bashkëbiseduesi i bën pyetje në lidhje me preferencat e tij (në formë vulgare dhe banale), ndërsa ajo që bie në sy është se Klintoni nuk refuzon në asnjë moment, nuk thotë kurrë “jo”, por me të qeshur, në fund ia kthen në greqisht “Do të ta them unë por jo këtu”.

I kontaktuar në JOQ.al në lidhje me këtë rast, vetë Klintoni është shprehur se e ka kuptuar që mesazhet ishin provokuese dhe ka mohuar çdo gjë. “Jo, s’është aspak e vërtetë sepse e kuptova shumë mirë që mesazhet ishin provokuese. Tek ato biseda s’ka asnjë bisedë homoseksualësh!”, thotë Klintoni për JOQ.al.

biseda-klinton-Zeqiraj biseda

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.