Standard.al

Coco Austin bombastike në Miami (FOTO)

0

Nuk ka asgjë që nuk e ndal Coco Austin, dhe këtë ajo e vërtetoi sërish të dielën.

Ylli i Ice Loves Coco është shfaqur më bombastike se kurrë gjkatë pushimeve në Miami, e veshur me një kostum banje që i nxirrte në pah gjoksin shpërthyes.

Bukuroshja 37 vjeçare ishte e shoqëruar nga bashkëshorti 58 vjeçar dhe vajza e saj Chanel.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.