Standard.al

Zbulohet se cfarë kishte në kutinë që zonja e parë e SHBA-ve Melanie Trump i dha Micuhelle Obamas (FOTO+VIDEO)

0

Dje u zhvillua ceremonia e Inagurimit të presidentit më të shteteve më  fuqishme të botës Donald Trump,shkruan standard.al

Paraditen e 20 janarit ish presidenti Obama dhe bashkëshortja e tij Michelle pritën në Shtëpinë e Bardhë  presidentitin që do të drejtojë për 4 vite SHBA-të me bashkëshorten e tij Melania.

Përpost organizimit madhështor ajo që ra në sy dhe që ishte në qendër të vëmendjes ishte e bukura Melania.E kujdesur mirë për  veshjen, me shumë klas dhe elegancë ajo nuk kishte harruar të befasonte me një dhuratë edhe ciftin Obama.

Michelle u gjet e papërgatitur nga dhurata e zonjës së parë tashmë aq sa reagimi i saj u bë menjëherë viral në rrjetet sociale.

Por ajo që mbeti në mendjen e të gjithëve është se cfarë kishte në atë kuti?

Spekulimet e përmbajtjes së saj shkonin nga një orë të argjendëtë deri tek   një gotë e madhe,  dhe madje edhe një unazë apo bizhu tjetër për në dorë.

 

Por pas disa hulumtimeve  në katalogun e argjendarisë “Tiffany”, më shumë gjasa përgjigja është një kornizë fotografie e shtresës së lartë.

Dyqani  luksoz ka një sërë kornizash për foto që variojnë nga £ 430 në pothuajse £ 600, të cilat janë të rreth të njëjtën madhësi dhe formë si kuti përfundoi në duart e  Michelle.

Një nga dhuratat, një kornizë drejtkëndëshe në argjendi i pastër, me vlerë  £ 315 në bazë të kutisë ekziston në faqen e  internetit Tiffany,shkruan standard.al

Deri në momentin që ish zonja e parë do të bëjë publike dhuratën e cmuar nga Melania Trump kjo është mundësia më e afërt për të qënë përgjigjia që na bëri kuriozë të gjithëvë./standard.al

3C52DB8900000578-4140436-Warm_welcome_Both_Obamas_graciously_greeted_Melania_and_Donald_w-m-90_1484925640684 3C52BCDD00000578-4140152-image-m-143_1484923788866 3C52BCFE00000578-4140152-image-a-144_1484923796991

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.