Standard.al

Ngjarje e rëndë në Fier/ I vë flakën vetes brenda zyrës së shërbimit për qytetarin në Polici

0

Një person i ka vënë flakën vetes. Ngjarja ka ndodhur sot në Fier, në ambientet e Zyrës së Shërbimit për Qytetarët në policinë e qytetit rajonal.

policia-naten-620x330

Mesohet se i demtuari është dërguar në spital dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve.

Nuk dihet ende asjg per identitetin e tij dhe rrathanat e ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.