Standard.al

Ju kujtohet Dulce Maria, shikoni sa ka ndryshuar

0

 

Ju kujtohet vogëlushja lozonjare që rëmbeu zemrat e publikut.

Dulse Maria ishte vetëm një fëmijë kur u bë protagoniste e telenovelës “Fytyrë engjëlli”(Carita de Angel) që bëri xhiron e botës.Ajo ishtë një vogëlushe jetime e cila jetonte në një kolegj murgeshash . Tashmë ajo është një vajzë rritur dhe shumë seksi. Daniela Aedo nuk ëshët më në fushën e aktrimit. Ajo i ëshët përkushtuar muzikës dhe luan në kitarë.

5_149 4_187 3_237 2_283 0_161_323 dulse

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.