Standard.al

Videoja e pabesueshme që po i tmerron të gjithë

0

Në internet po qarkullon një video e çuditshme që ka hapur mjaft debat dhe ka tmerruar shumë të tjerë.

Në këto pamje, një vajzë në gjumë ngrihet në ajër për disa sekonda gjatë ëndrrës.

Disa nga komentuesit thonë se vajza është prekur nga shpirtrat. Por edhe shumë të tjerë e cilësojnë si të pabesueshme.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.