Standard.al

VIDEO/ E frikshme, gruaja puth krokodilin ‘live’ në televizion por…

0

Thonë se krokodilët kanë kafshimin më të fortë por kjo grua ka sfiduar frikën e saj duke i lënë me gojë hapur të gjithë.

Në transmetim direkt në një nga televizionet e Kinës, ajo ka dëshmuar se si arrin ta puthë krokodilin në hundë dhe ti marrë nga goja fotografinë pa rrezikuar aspak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.