“Hazall” krejt ndryshe në jetën reale, e dashuruar me kafshët dhe me Burakun (Foto)

0

Njihet si “Hazall” në rolin e saj tek seriali i famshëm “Paramparça”

Loading...

Ani pse në rolin e saj është tejet negative dhe aspak e dashur me të tjerët, në jetën reale jeta e “Hazall” është krejt e ndryshme. Aktorja Alina Boz, në jetën reale është një person i shoqërueshëm, i dashur madje edhe me kafshët, shkruan rtv21.tv

Për të gjithë ju që mbase nuk e keni ditur, Hazall nuk është beqare. Ajo është në lidhje me Burak Yörük.

Do t’ju sjellim disa fotografi nga jeta personale e aktores turke.

Hayatta her zaman yanınızda olacağını bildiğiniz insanlar olsun ❤️

A photo posted by Alina Boz (@alinaboz) on

Ayakları sıcakken aşk bi başka oluyordu ❤ ? @marka_park

A photo posted by Burak Yörük (@burakyoruks) on

Link açıklamada Sakın Kaçırmayın !!!

A video posted by Burak Yörük (@burakyoruks) on

Fotoğraf: @barisacarli Saç: @brkesp ??

A photo posted by Alina Boz (@alinaboz) on

Sette sevgi dolu dakikalar ?@paramparcadizi

A photo posted by Alina Boz (@alinaboz) on

My favorite ??‍♀️ @healthandfitness_dergi

A photo posted by Alina Boz (@alinaboz) on

Loading...

Lini nje pergjigje