Standard.al

Olta Gixhari hipën në tavolinën e Ermal Mamaqit dhe heq pantallonat

0

Aktorja Olta Gixhari ishte e ftuar tek emisioni i Ermal Mamaqit, ndërsa ka bërë një veprim të cilin jo të gjithë kane guxim ta ndërmarrin. E veshur me një kostum të zi me stil mashkullor,
Olta ka hipur në majë të tavolinës së Ermalit, me takat e saj të kuqe dhe pa nguruar ka hequr pantallonat.

Veprimi i saj ishte një reagim dhe kundërpërgjigje e aktores durrsake ndaj pyetjes së Mamaqit nëse ajo mban apo jo mbathje. Videoja është publikuar para nisjes së emisionit, ndërsa publiku ka brohoritur për veprimin e aktores.

Kujtojmë se Ermal Mamaqi kishte paralajmëruar më herët se në emitonin e sotëm do kishte surpriza.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.