Standard.al

Njihuni me qenin që i ngjan një shtupe

0

Një qen  i cili ka një ngjashmëri të madhe me shtupën që përdorim për të larë dyshemetë, është bërë fenomen në internet.

Fotografia e qenit i njohur si Komondor dhe  e vogëlushit 4 – vjeçar u bë fenomen i vërtetë në internet, pasi teksa kërcen në ajër, qeni i ngjan shumë një lecke të varur, raporton standard. Fotografi  Andy Seliverstoff kaloi më shumë se një orë duke fotografuar qenin dhe vogëlushin në një park në Peterhof, Shën Petersburg.

 

djali dhe qeni

Qeni I quajatur Zeus është 6 – vjeç dhe ai I përket një race shumë të veçantë qensh./standard.al

qeni dhe djalle

qeni

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.