Standard.al

Kur qytetarët marrin në duar drejtësinë: Grushte, shkelma dhe në fund therje me thikë në Turqi (Video)

0

Fjalosje, kacafytje dhe përfundim me rrahje ka ndodhur para një gjykate turke.

E gjithë kjo me rastin e ndarjes së një çifti në qytetin e Stambollit.

Mediat raportojnë se pas përfundimit të procesit gjyqësor, familjet përkatëse kanë filluar të qërojnë hesapet edhe individualisht.

Pos rrahjes, thuhet se ka mbetur i plagosur një person duke u therë me thikë ndërsa përleshja ka përfunduar pas intervenimit policor.

https://twitter.com/Realistoooo/status/817682263416733696?ref_src=twsrc%5Etfw

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.