Standard.al

FOTO/ Noizy heq tatuazhin me portretin e ish- të dashurës, e zëvendëson me tjetër

0

Noizy prej disa muajsh kishte nisur seance me lazer për të hequr nga krahu i tij tatuazhin me portretin ish-të dashurës, e cila njëkohëshisht është dhe nëna e vajzës së tij Leandra, dhe tashmë duket se procedura ka përfunduar.

Në vend të tatuazhit të vjetër këngëtari ka bërë një të ri, i cili gati i mbulon mbulon pjesën më të madhe të krahut. Fotoja e tatuazhit të ri është postuar nga vet reperi shqiptar në profilin e tij në Snapchat.

noizy

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.