Standard.al

Tuna martohet për herën e dytë, ja si dukej në martesën e parë (Foto)

0
Këngëtarja Tuna Sejdi dje ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin.

Mirëpo, kjo nuk është hera e parë që ajo ka veshur fustanin e nusërisë, shkruan lajmi.net

Tuna ishte e martuar në vitin 2010 me Rilind Reka, djalin e ish Ambasadorit të Maqedonisë në Bashkimin Europian, por, martesa e tyre përfundoi pasi një viti dhe sipas raportimit të medieve, arsyeja pse Tuna dhe Rilindi u ndanë se ata ishin të ndryshëm njëri me tjetrin dhe se krenaria nuk i la të ishin bashkë.

Pas ndarjes, Tuna nuk është se vuajti gjatë, pasi disa vite më vonë deklaroi haptazi lidhjen e dashurisë me reperin Cozman.

Nga kjo lidhje nuk pati zyrtarizime, pasi që çifti u nda disa herë e u ribashkua, për t’i dhënë përfundimisht mbarimin e gjithçkaje para ca muajve.

Tani, Tuna është martuar me Patrisin dhe po presin fëmijën e tyre të parë!

Ja fotot si dukej Tuna në dasmen e saj të parë!

t-00021585 altuna-sejdiu-dasma-004-500 2845169912_small_12833369466_small_2

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.