LAJMI I FUNDIT/ Tragjike – Burri vret gruan, katër fëmijët dhe veten

0

Danimarkë- Policia daneze ka deklaruar sot se një mashkull 45 vjeçar ka vrarë bashkëshorten, katër fëmijë e më pas edhe ka bërë vetëvrasje.

Sipas Policisë është vrarë gruaja 42 vjeçare, dy djem dhe dy vajzat, të moshës mes 3 dhe 16 vjeç.

Lini nje pergjigje