Standard.al

27 vjecari : E dua të dashurën time, por seksi me motrën e saj nuk ka të krahasuar, si tja bëj?

0

E dua të dashurën time, por marrëdhënia me të nuk ka qenë dhe aq emocionuese. Ne u takuam në punën e saj dhe kemi shkuar mirë – si miq. Unë jam 27, ajo është 23.
Pastaj pronari im më dha njoftim se e kishte shitur banesë. Ajo tha se unë mund të qëndroja në shtëpinë e saj derisa të gjeja diçka tjetër. Kjo ndodhi dhjetë muaj më parë.
Ne pimë bashkë një shishe verë një mbrëmje dhe përfunduam në shtrat, shkruan The Sun.
Të nesërmen në mëngjes ajo më pyeti nëse ishim së bashku dhe unë thjesht nuk mund t’i thoja jo.
Ajo më njohu me familjen, duke përfshirë edhe motrën e saj 26-vjeçare e cila është në një marrëdhënie dhe ka një djalë pesë-vjeçar.
Kam fantazuar motrën e saj që nga fillimi dhe pastaj tre muaj më parë shkuam në dasmën e një kushëriri të tyre ku ishte një festë e madhe.
Unë dola jashtë për pak ajër të pastër dhe gjeta motrën e të dashurës time atje.
Ne biseduam dhe i thashë se kisha fantazuar në lidhje me të dhe ajo pranoi që ndjente të njëjtën gjë.
Më tregoi se i dashuri i saj është e bukur, por i mërzitshëm dhe ata rrallë kanë marrëdhënie seksuale. Ne shkuam në një pjesë të qetë të kopshtit dhe filluam të putheshim Ne përfunduam duke bërë seks në makinën time dhe kemi këmbyer mesazhe dhe jemi takuar sa herë që kemi mundur gjatë këtij viti.
Çdo gjë është e mahnitshme, kur ne jemi së bashku. Ajo është e pasionuar, e qeshur dhe seksi i mrekullueshëm. Ne kemi rënë në dashuri, por nuk dimë se çfarë të bëjmë

Paikologia THOTË:
Ju i thoni vetes se ajo do të prish familjen dhe të dalë hapur për lidhjen tuaj?
A jeni vërtetë serioz me njëri-tjetrin për të përballuar këtë presion? Në çdo rast, nuk mund të ketë të ardhme me motrën, të dashurën tuaj, ndërsa ju jeni të dy në marrëdhënie të tjera. Fol me të, por mos harro se ajo ka djalin. A do të jetë e gatshme të prihet me babain e tij? Në këtë rast, ju duhet ta mbyllni me të.
Por në qoftë se ajo është serioze, ju duhet të zgjidhni marrëdhëniet tuaja ekzistuese më parë.
Të tregoheni i drejtë me të dashurën tuaj.
Nëse ju e thellë në vetvetee dini se ju nuk e duheni mjaftueshëm, ajo do të jetë e sjellshme për të vendosur me vullnetin e saj të lirë/rrjeta

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.