Standard.al

Neser ne “Nje Pjese e Imja” do te ndiqni

0

-Kahraman gjen telefonin qe ka lene zoti Zija.

 

 

-Elif merzitet kur shikon Defnen me Toprakun, ajo flet me Kahramanin.

-Elif e pyet Kahramanin se cfare ka mesuar rreth Defnes, ai nuk i thote azgje.

-Kahraman i premton Elifit qe dhe pak ka mbetur qe jane te ndare.

-Elif largohet nga shtepia Jorukuhan gjithashtu Kahramn shkon dhe takohet me Xhelalin.

-Te gjithe jane duke kerkuar Melekun, ajo i kerkon ndihme Selimit.

-Marredheniet midis Jakupit dhe Sadetes sa vijne dhe permirsohen me shume, kjo gje  e bezdis Maksutin.

-SElimi ndihmon Melekun qe te arratiset.

-Kahraman perpiqet te hape telefonin e Z. Zija, ate e ndihmon nje shok i Xhelalit dhe i thote per nje dite do e hape ate.

-Myzhgan e mbeshtet Elifin dhe i thote qe cdo gje do te rregullohet.

-Xhelali i thote Kahramanit qe telefonin e ka lene ne duar te sigurta pasi ai ben c’ben por do arrij ta hape ate telefon.

-Soneri debaton me Elifin pasi ajo nuk ka shkuar ne takim.

-Kahraman i ben nje surprize Elifit ai i con lule.

-Xhelali gjithashtu i con lule Myzhganit.

-Nga ana tjeter Soneri eshte i xhindosur qe nuk i ecen punet me Elifin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.