Standard.al

Aksidenti në Elbasan/ Faji i Ujsjellsit, tubacioni i carë prej një muaji (VIDEO)

0

Aksidenti i ndodhur pasditen e sotme në Elbasan shkaktoi një viktimë dhe një të plagosur rëndë.

Shkak për këtë aksident mësohet se u bë akulli prezent në rrugë.

Menjëhërë pas aksidentit ka ardhur një denoncim në një nga faqet në “ facebook” të shoqërisë civile ‘Nisma thurje” ku denoncuesi përmend faktin se krijimi i akullit në këtë rrugë u bë për pasojën e carjes  së një tubacioni. Ky problem ka të paktën një muaj shkruan denoncuesi të cilin ne e kemi raportuar por me sa duket duhej të ndodhte kjo fatkeqësi më parë se të ndreqet.

Statusi i plotë:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.