Kur deputetja e Kosovës dikur si nuse me tela (Video)

0

 

Loading...

Një nga rolet më të mira të saj ka qenë në filmin ‘Martesa e Bariut 1’ shkruan lajmi.net

Në këtë rol, ajo ishte një nuse e cila u martua pa dëshirën e saj dhe natën e martesës i trego burrit se është besatuar me një njeri tjetër të quajtur Kahriman dhe fatin e saj e la në duart e bashkëshortit.

Blerta në rolin e saj ishte veshur me veshje kombëtare dhe dukej një nuse shumë e bukur.

Pjesën e saj mund ta gjeni nga minuta e 28-të./Lajmi.net/

 

Loading...

Lini nje pergjigje