Standard.al

Shpërthim i fuqishëm në qendër të Pragës

0
Një shpërthim i fuqishëm tronditi një treg në qendër të Pragës, ku është plagosur të pakten një person.

Policia ka njoftuar se tregu është i mbyllur pjesërisht për makinat dhe këmbësorët dhe policia ka shtuar kontrollin, raporton TASS.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat speciale, por detaje të tjera ende nuk janë të njohura.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.