Rikthehet “lufta e klasave” në administratën shtetërore: Ç’të dhëna i kërkon drejtoresha e QSUT-së punonjësve të saj (DOKUMENTI)

3

Një dokument i siguruar nga portali Syri.net një tjetër skandal, që duket se ka rikthyer luftën e klasave brenda administratës shtetërore.

Loading...

Bëhet fjalë për një dokument të drejtoreshës së Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, Ogerta Manastirliu.

Kjo e fundit ka shpërndarë një formular ku u kërkon të dhënat personelit të QSUT-së dhe ku bie në sy edhe kërkesa për të shprehur edhe diçka specifike.

Drejtoresha u kërkon punonjësve të saj që të bëjnë publike edhe lidhjet familjare apo shoqërore që mund të kenë me personazhe të njohura.

Dokumenti në fjalë:

tedhena-709x500

 

Loading...

3 Komente

  1. Ai personi midis 2 burrave qe shikon ministrin me aq servilizem…profesori…ai eshte lepirsi me i madh i gjithe pushteteve…Uriah Hipi shqiptar…i peshtire!

Leave a Reply to agimi Anulo pergjigje