Standard.al

Rikthehet “lufta e klasave” në administratën shtetërore: Ç’të dhëna i kërkon drejtoresha e QSUT-së punonjësve të saj (DOKUMENTI)

3

Një dokument i siguruar nga portali Syri.net një tjetër skandal, që duket se ka rikthyer luftën e klasave brenda administratës shtetërore.

Bëhet fjalë për një dokument të drejtoreshës së Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, Ogerta Manastirliu.

Kjo e fundit ka shpërndarë një formular ku u kërkon të dhënat personelit të QSUT-së dhe ku bie në sy edhe kërkesa për të shprehur edhe diçka specifike.

Drejtoresha u kërkon punonjësve të saj që të bëjnë publike edhe lidhjet familjare apo shoqërore që mund të kenë me personazhe të njohura.

Dokumenti në fjalë:

tedhena-709x500

 

3 Comments
  1. agimi says

    Or Hitleri i Shqiperise nuk te mjaftoi 50 vjet qe na shkaterove por pse na le akoma ne sundim ideologjine dhe kopilat tend !!!??????

  2. anna says

    Ai personi midis 2 burrave qe shikon ministrin me aq servilizem…profesori…ai eshte lepirsi me i madh i gjithe pushteteve…Uriah Hipi shqiptar…i peshtire!

  3. agimi says

    Enveri do te ishte bere xheloz e do te nevrikosej qe po ja kalojne niperit!

Reply To anna
Cancel Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.