Standard.al

Rikthehet “lufta e klasave” në administratën shtetërore: Ç’të dhëna i kërkon drejtoresha e QSUT-së punonjësve të saj (DOKUMENTI)

3

Një dokument i siguruar nga portali Syri.net një tjetër skandal, që duket se ka rikthyer luftën e klasave brenda administratës shtetërore.

Bëhet fjalë për një dokument të drejtoreshës së Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, Ogerta Manastirliu.

Kjo e fundit ka shpërndarë një formular ku u kërkon të dhënat personelit të QSUT-së dhe ku bie në sy edhe kërkesa për të shprehur edhe diçka specifike.

Drejtoresha u kërkon punonjësve të saj që të bëjnë publike edhe lidhjet familjare apo shoqërore që mund të kenë me personazhe të njohura.

Dokumenti në fjalë:

tedhena-709x500

 

3 Comments
  1. agimi says

    Or Hitleri i Shqiperise nuk te mjaftoi 50 vjet qe na shkaterove por pse na le akoma ne sundim ideologjine dhe kopilat tend !!!??????

  2. anna says

    Ai personi midis 2 burrave qe shikon ministrin me aq servilizem…profesori…ai eshte lepirsi me i madh i gjithe pushteteve…Uriah Hipi shqiptar…i peshtire!

  3. agimi says

    Enveri do te ishte bere xheloz e do te nevrikosej qe po ja kalojne niperit!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.