Standard.al

Presidenti i Barçës i qetëson fansat rreth rinovimit të Messit

0

Rinovimi i Lionel Messi është bërë lajm në mediat botërore. Por, presidenti i Barcelonës, Josep Bartomeu, i cili ka qetësuar të gjitha fansat e klubit spanjoll duke thënë se argjentinasi nuk do të largohet.

“Leo Messi dëshiron të qëndrojë te Barcelona, është i lumtur këtu. Ai është një tjetër katalunas dhe është shumë i përkushtuar te Barça”. “Ai është më i miri në botë, do dëshironim që ai të përfundon karrierën te ne”, ka thënë Bartomeu. Rinovimi i kontratës së Messit pritet të vijë gjatë tre muajve të parë të viti 2017.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.