Standard.al

Suarez shënon gol, Ronaldo habit tifozët nga tribuna (VIDEO)

0

Cristiano Ronaldo nuk luajti ndaj Deportivo de La Coruna pasi trajneri Zinedine Zidane i dha pushim.

Los Blancos fituan me rezultat 3-2 dhe e gjitha kjo fal golit në minutat shtesë të takimit nga Sergio Ramos.

Ylli portugez ishte në shkallët e stadiumit Santiago Bernabeu se bashku me të dashurën Georgina Rodriguez.

CR7 e shikoi ndeshjen me shumë emocione dhe festoi si i çmendur te goli i Ramos.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.