Standard.al

Haxhi Krasniqi në lidhje me super “bombën” nga Kosova (FOTO)

0

Boksieri i njohur dhe shumë i suksesshëm, Haxhi Krasniqi, është dashuruar kokë e këmbë. Lidhja e tij me modelen Heidi Lushtaku është konfirmuar.

Portali “Prive” bën të ditur se dyshja kanë edhe plane së bashku, por kjo mbetet të shihet në ditët në vazhdim.

 Boksieri i njohur mesa duket ka vendosur që të ndërmarrë një hap më të rëndësishëm në jetën e tij.haxhihaxhi1

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.