Standard.al

Shpërfytyron të dashurën që mos ta pëlqejë më njeri, e kafshon 21 herë në fytyrë

0

Melody Moon, 25 vjece, nga Yeovil i SHBA-së, ka kujtuar momentin e tmerrshëm kur i dashuri i saj xheloz e kafshoi 21 herë në fytyrë. Qëllimi i tij ishte t’i shkaktonte plagë të rënda në mënyrë që mos ta pëlqente më njeri.

Prej kohësh Melody dhe Jamie Mitchell, po përjetonin një krizë në lidhje, pasi ky i fundit kishte filluar të ishte i dhunshëm. Jamie i nevrikosur nga xhelozia vendosi të sulmonte Melody-n duke i lënë plagë në fytyrë.

“ Ti do të vdesësh tha ai dhe më kapi prej flokësh duke më tërhequr zvarrë deri tek divani. Më tha se do të më kafshonte fytyrën në mënyrë që asnjë burrë të mos më shikonte më,” rrëfen Melody.
Melody pësoi një çarje në gropën e syrit, një thyerje në hundë e mollëza dhe prerje në të gjithë trupin./BW

3b23938f00000578-4010840-image-a-31_1481142847302 3b2393ad00000578-4010840-image-a-32_1481142855892 3b23939f00000578-4010840-image-m-30_1481142842838 3b2393b300000578-4010840-image-m-24_1481142810077 3b23939800000578-4010840-image-a-22_1481142788633

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.