Standard.al

“Kishte ardhur koha që të flisja”, Samanta sqaron sherrin me Marsela Çibukaj

0

Këngëtarja Samanta Karavella u përfshi disa javë më parë në një sherr virtual me kolegen e saj Marsela Çibuku e cila ironizonte Samantën për këngët e tekstet e saj thuajse pa kuptim.

Marsela është një këngëtare e muzikës “live” ndërsa Samantën e shohim shpesh në klipe.

Njëra ndryshe nga tjetra, rrugët e Samanta Karavellos dhe Marsela Çibukaj u poqën në një mënyrë aspak të zakonshme.

Samanta ka thënë për IN Report në InTv se është e vështirë të përdorësh gjuhën e pastër letrare kur ke të bësh me këngë reagge. Gjthashtu ajo ka theksuar se i ka vërtetuar aftësitë e saj për të kënduar live, dhe se kishte ardhur koha që ajo më në fund të fliste.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.