Standard.al

Unikatil rikthehet fuqishëm me 2po2, ja sa klikime ka marrë për 60 minuta (VIDEO)

0

Kënga, e cila erdhi në bashkëpunim mes Viktorit dhe 2po2 mban titullin “Kryt nalt”, ka thyer rekordin e shikimeve pasi që vetëm për nëntë minuta ka mbledhur 31 mijë klikime ndërsa për një orë ka mbledhur 140 mijë klikime, transmeton Arbresh.info.

Me këtë duket se kjo këngë po u pëlqen fansave të tyre.

15129942_10154628947950692_1190949638_n

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.