Standard.al

“E urrej veten”: Mamaja filmon burrin duke kryer mardhënie seksuale me vajzën e saj 13 vjecare (VIDEO)

0

“E urrej veten”, këto kanë qenë fjalët e para të nënës që ka lejuar dhe filmuar burrin duke abuzuar seksualisht me të bijën 13-vjecare.

Ajo shpërtheu në lot kur doli përballë saj 20-vite më vonë.
Çifti me emrat Jim dhe Justine nga SHBA, u dënuan në vitin 1996 për incest ndaj vajzës së tyre Amandës.

Në emisionin televiziv të quajtur Dr. Phil, “viktima” tashmë 30 vjeç, u përball me të ëmën dhe rrëfeu se si abuzimi i shkatërroi jetën.

Justine deklaroi se “gjatë jetës së saj kishte bërë zgjedhje të dobëta” dhe se “ndjente neveri ndaj vetes së vet”. Babai i vajzës kishte pranuar se ai kishte qenë iniciatori pas gjithë atyre herëve të abuzimit dhe që pas herës së parë nuk ishte ndjerë më fajtor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.