Standard.al

Plagosen me thikë dy vëllezër tek shkolla “1 Maji

0

Dy vëllezër janë plagosur në orët e para të mëngjesit të sotëm në zonën e Ali Demit, pranë shkollës “1 Maji”.

Në rrugën “Zonja Curre”, janë goditur me mjete prerëse, dy vëllezërit Denis e Alban J., 21 dhe 26 vjeç. Pasi janë sulmuar me thikë, dy të rinjtë janë dërguar në spital, ku ndodhen spital, nën kujdesin e mjekëve. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet e për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.