U përmbytet banesa, tentativat e familjarëve për të shpëtuar gjithçka nga shtëpia (Video)

0

Banorët që jetojnë në zonën e Bregut të Lumit, kanë rënë në grackën e lumit të Tiranës mëngjesin e sotëm. Ai ka vendosur të dalë nga shtrati dhe t’ju bëjë një surprizë të beftë nëpër shtëpi, duke iu shkatërruar të gjitha orenditë shtëpiake. Në një video të siguruar nga BalkanWeb dhe News 24 duken disa banorë të kapur në befasi, që bëjnë përpjekjen e fundit për të shpëtuar ç’të mundin nga banesa. Ata nxjerrin jashtë divanë e kolltuqe.

Lini nje pergjigje