Standard.al

Kërcënohet dhe i vendoset gjobë avokatit nga Tirana, denoncon në polici qytetarin

0

Një avokat ka denoncuar në Prokurorinë e Krimeve të Rënda se është kërcënuar dhe i është vendosur një gjobë.

Burime nga prokuroria thanë se bëhet fjalë për avokatin D. H., i cili ka denoncuar qytetarin Luigj Bytyçi.

Sipas denoncimit të avokatit, kërcënimi është bërë për një dyqan në zonën e rrugës së Ambasadave në Tiranë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.