Standard.al

Tërmet 4.4 ballë në Sarandë e Gjirokastër, epiqendra Greqia

0

Një tërmet me magnitudë 4.4 ballë i shkallës Rihter është regjistruar mbrëmjen e kësaj të shtunë në jug të vendit.

Epiqendra e tërmetit mësohet se ka qenë në Greqi, por lëkundje të forta janë ndjerë në Sarandë dhe Gjirokastër.

Paraprakisht nuk raportohet për dëme.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.