Shpërthime afër aeroportit të Maltës, banorëve iu duk se ishte tërmet! (Video)

0

Një shpërthim ka lënë kalimtarët të tronditur, shpërthim ky që ka ndodhur në afërsi të Aeroportit Ndërkombëtar të Maltës.

Loading...

Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, shpërthimi ndodhi rreth 04:20 sipas orës lokale, shumë afër aeroportit dhe mendohet të ketë ardhur nga një fabrikë fishekzjarresh në afërsi të Gudja, një fshat aty pranë.

“Ishte një shpërthim i fuqishëm i përcjellë nga disa shpërthime më të lehta. I madhi dukej sikur një tërmet”, ka thënë një banorë vendas, për mediat lokale.

Loading...

Lini nje pergjigje