Standard.al

Ledion Liço i ndjeshëm, do t’i shohë të gjithë prindër (Foto)

0

Ai është në pritje të fëmijës së tij të parë me trashëgimtaren e Top Medias, Sara Hoxha.

Kjo gjë duket se e ka bërë të ndjeshëm Ledion Liçon.

Moderatori i njohur shqiptar ka komentuar në foton e publikuar pak orë më parë të Venera Lumanit dhe Lind Islamit , ku këta të fundit kanë dalë me një bebe që quhet Jara, “bëjeni dhe ju një Jara”, duke e këshilluar kështu çiftin të bëhen prindër.

sssssssssssssssssssssssssss_1477768191-3236973

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.