Si të përgatisni supë me karota dhe portokall

0

Përbërësit:

Loading...

▪ 250 gr karotë
▪ 125 ml lëng portokalli
▪ 1 kokërr qepë (e vogël)
▪ 5 gr rigon
▪ 10 gr kripë
▪ 1 gr piper i zi
▪ 500 ml ujë
▪ 10 gr mëlmesa
▪ 50 ml vaj ulliri

Loading...

Lini nje pergjigje